SEB banke dalinai valstybės kompensuojami būsto kreditai

seb bankasLietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pasirašė sutartį su SEB banku dėl valstybės iš dalies kompensuojamų būsto paskolų teikimo 2015 – 2017 metų laikotarpiu. Šiuo laikotarpiu gyventojai, kurie turi teisę gauti valstybės paramą būstui įsigyti bei ketina įsigyti pirmąjį būstą, rekonstruoti ar pritaikyti jį neįgaliųjų poreikiams, gali kreiptis paskolos į SEB banką. Suteikiamos paskolos nuo 35 iki 87 tūkst. eurų.

Asmenys, kurie norės gauti valstybės dalinai kompensuojamą būsto paskolą, be įprastų dokumentų pateikiamų su paskolos prašymu, taip pat turės pateikti ir savivaldybės išduotą pažymą, kuri įrodytų jų teisę gauti valstybės teikiamą paramą. Tokia pažymą turėtų būti pristatoma per 15 dienų nuo joje nurodytos datos.

Gyventojai pristatę dokumentus atsakymo dėl paskolos teikimo sulauks per 1-2 banko darbo dienas, kaip ir įprasta visoms būsto paskoloms. Įstatymuose apibrėžta, jog valstybė gali finansuoti nuo 10 iki 20 proc. būsto paskolos sumos, o asmenys, gavę subsidiją, ją gali naudoti paskolos ar pradinės įmokos daliai padengti.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]