Refinansavimo galimybės

RefinansavimasKuomet pasiimate greitąjį kreditą ar turite kitų įsipareigojimų neatitinkančių realios rinkos situacijos bei pernelyg tuštinančių Jūsų kišenę verta pasidomėti, kokios yra refinansavimo galimybės.

Paskolų refinansavimas suteikia galimybę mokėti mažesnes kasmėnesines įmokas pratęsiant terminą arba padengia Jūsų turimus įsipareigojimus mažesnėmis palūkanoms, tai reiškia – padeda permokėti gerokai mažiau nei laikantis standartinės paskolos sutarties sąlygų. Bet kuriuo atveju, refinansavimas gali padėti spręsti Jūsų problemą.

Refinansavimas gali ir neapsimokėti!

Kuomet planuojate refinansuoti savo paskolą, įvertinkite visus mokesčius ir palūkanas. Dažnai apsigaunama dėl mažesnių kasmėnesinių įmokų, tačiau neįvertinamas prasitęsęs paskolos terminas. Pavyzdžiui, esate pasiskolinę 1000 €, o Jūsų BVKKMN yra 106,74 % (mokėjimo pavyzdys pasiskolintas iš Bobutės paskola svetainėje esančio grafiko). Jei mokėtumėte esamomis sąlygomis visus 12 mėn. grąžinti tektų 1451,04 €, tai yra, 451,04 eur daugiau nei pasiskolinote. Mokėdami tris mėnesius Jūs būsite gražinę dalį paskolos ir liksite skolingi dar 813,56 €. Taigi, norėdami grąžinti paskolą anksčiau laiko turėsite iš refinansavimo bendrovės skolintis 813,56 €. Tarkime, skolinsitės 9 mėnesiams, kiek ir būtų likę dar mokėti pirmuoju variantu. Ta pati Bobutės paskola savo svetainėje pateikia refinansavimo galimybę, kurios BVKKMN yra nuo 33 iki 107 proc., o paskolos įmoka mūsų reikiamai sumai būtų nuo 101 iki 121 euro. Šiuo atveju mums apsimoka refinanusoti paskolą, tačiau reikia atkreipti dėmesį ar nesusidarys kokių nors papildomų mokesčių, tai atsiskleidžia galutinėje mokamoje sumoje bei sutartyje. Be abejonės, ta pati bendrovė nesiūlys refinansuoti savo paskolų – jai tai neapsimoka.

Refinansavimas siūlomas daugumoje ilgalaikes paskolas teikiančių bendrovių:

  • Bigbank refinansuoja iki 15 000 eurų
  • SAVY siūlo ieškoti refinansavimo naudojantis žmogus žmogui paslauga
  • Kredito unija Taupkasė siūlo padengti net iki 35 000 eurų Jūsų skolų

Tinkamai parinktas refinansavimas atneša labai daug naudos. Net jei tai nepadeda sutaupyti lėšų, tai padeda pratęsti paskolos terminą ir sumažinti kas mėnesį mokamas palūkanas, o tai labai svarbu jei sumenko Jūsų pajamos ar atsirado papildomų įsipareigojimų (net jei prasidėjo šildymo sezonas pakilusiomis kainomis).

Refinansavimo galimybės labai plačios, tereikia mokėti jomis pasinaudoti tinkamai. Pasidomėkite, palyginkite kainas ir savo turimus įsipareigojimus, galbūt tai padės Jums sutaupyti nemenką sumą pinigų ar išspręsti kitas finansines problemas.

Susidomėjote BigBank pasiūlymu refinansuoti 750 – 15 000 eurų? Pildyti paraišką

Domina SAVY suteikiamos galimybės gauti paskolą iš kitų žmonių? Pildyti paraišką

Visuomet labiau pasitikite kreditų unijomis? Taupkasė gali Jums padėti Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]