Paskolos Tau

PaskolosTauPersonalizuotu pavadinimu pasipuošusi kredito bendrovė Paskolos Tau siūlo įvairias galimybes pasiskolinti:

  • Trumpalaikės paskolos be užstato;
  • Paskolos su NT užstatu;
  • Paskolos su automobilio užstatu.

Vartojamoji paskola

Pritrūkus lėšų einamiems pirkiniams, vėluojant darbo užmokesčiui ar nusprendus atnaujinti kai kurią buitinę techniką puikia išeitimi gali būti vartojamoji paskola, kuri bendrovėje Paskolos Tau gali būti nuo 60 iki 1460 eurų. Skolintis galima 15, 30, 45 arba 60 dienų laikotarpiui. Per trumpai? Siūlome paskolas su užstatu.

Paskolos su užstatu

Šiuo metu Paskolos Tau skaičiuoklėje pateikiama, jog paskolos su NT užstatu gali siekti iki 200 tūkstančių eurų, o skolinantis su automobilio užstatymu – iki 60 tūkstančių, tačiau dėl konkrečių sumų ir sąlygų siūlome kreiptis į bendrovę, kadangi šios paskolos suteikiamos individualiai vertinant Jūsų pajamas ir užstatomą turtą.

Paraiškos pildymas

Tiek renkantis greitąjį kreditą vartojimui, tiek pageidaujant paskolos su užstatu reikės užpildyti paraišką.

Kreditas internetu

Pildydami paraišką kreditui internetu gauti turite skaičiuoklėje pasirinkti norimą paskolos sumą bei terminą, o tuomet spustelėti „Gauti paskolą„. Tuomet reikės užpildyti paprastą registracijos formą ir atlikti 0,01 € dydžio registracijos mokesčio pavedimą iš savo banko sąskaitos į Paskolos Tau banko sąskaitą. Taip patvirtinsite tapatybę. Paraiška per keletą minučių bus apsvarstoma ir pateiktas atsakymas. Jei sprendimas bus teigiamas, paskolą gausite per keletą minučių į savo banko sąskaitą.

SMS kreditas

Kreditas telefonu (SMS žinute) gali būti suteiktas tik jau registruotiems asmenims. Taigi, jei manote, kad artimiausiu metu prireiks paskolos telefonu – užsiregistruokite Paskolos Tau bendrovės interneto svetainėje ir įjunkite skolinimosi SMS žinute galimybę (tą padaryti galima skiltyje „Kredito zona”). Kuomet prireiks paskolos išsiųskite SMS žinutę tel. nr. +370 639 78481 ir nurodykite raktinį žodį PRASAU, savo kredito gavėjo ID ir paskolos dydi bei terminą dienomis (tik skaičiai). Pavyzdžiui, siunčiant paraišką dėl 1000 eurų kredito 30 dienų reikėtų nurodyti: PRASAU_KreditoGavejoID_1000_30 (apatinį brūkšnį pakeiskite tarpu). Gavus kredito paraiškos kodą paskolą reikės patvirtinti, tam reikia išsiųsti SMS žinutę su tekstu: TVIRTINU_GautasKodas tuo pačiu numeriu kaip ir prašymo žinutę. Patvirtinus paskolos gavimą pinigus gausite į savo banko sąskaitą per keletą minučių.

Kredito pratęsimas

Pratęsti kreditą nesunkiai galima prisijungus prie savo naudotojo skilties. Tai kainuoja, tačiau suteikia galimybę kreditą grąžinti tada, kai tai galėsite padaryti. Prisijungę matysite ir savo paskolos grąžinimo terminus, ir kitą naudingą informaciją apie paimtą kreditą.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]