Paskolos su užstatu: NT

paskolos su uzstatuĮprasta perkant NT ar jį užstatant kreiptis paskolos į banką, tačiau paskolos su užstatu įkeičiant nekilnojamą turtą jau suteikiamos ir kitose kreditavimo įstaigose, pavyzdžiui, kreditų bendrovėse, unijose. Peržvelgiame greitųjų kreditų ir vartojimo paskolų bendroves, kurios siūlo skolintis įkeičiant NT.

Paskolas su užstatu įkeičiant nekilnojamą turtą suteikia šios mūsų peržvelgtos kreditų bendrovės:

  • Bankas Bigbank;
  • Bendrovė Paskolos Tau;
  • Bendrovė Paskolos.lt.

Bigbank

Bankas Bigbank yra puikiai žinomas rinkoje, turintis platų klientų ratą ir gavęs patikimo paskolų banko vardą. Dėl didelės patirties paskolų rinkoje nenuostabu, kad Bigbank nusprendė teikti paskolas su NT užstatu. Tokių paskolų suma gali siekti net iki 145 tūkst. eurų, o terminas gali siekti net 15 metų (180 mėnesių).

Paskola su užstatu užtikrinant grąžinimą nekilnojamu turtu yra pigesnė – palūkanos prasideda vos nuo 9 proc., o preliminarus sprendimas pateikimas vos per 24 valandas – tam tereikia registrų centro pažymėjimo ir kelių įkeičiamo NT nuotraukų. Gavus preliminarų sprendimą, jei siūloma pinigų suma ir palūkanų norma Jus tenkina, imamasi detalesnių sprendimų ir veiksmų, vertinimo. Šį sprendimą bankas Bigbank siūlo dirbantiems užsienyje ar besiverčiantiems individualia veikla. Ko gero tai geriausias variantas Jums!

Pildyti paraišką

Paskolos Tau

Kreditų bendrovė Paskolos Tau siūlo paskolos su užstatu net iki 200 tūkst. eurų (įkeičiant NT), išsimokant per 60 mėnesių (5 metus). Paskolos maksimali suma priklauso nuo Jūsų įkeičiamo turto vertės. Įprastomis sąlygomis skolinama iki 70 proc. turto vertės, tačiau galimos įvairios išimtys.

Kaip ir Bigbank, Paskolos Tau preliminarų siūlymą pateikia per 24 valandas nuo paraiškos gavimo, o pasirašius dokumentus pas notarą pinigai Jūsų sąskaitą pasiekia per 2 darbo dienas – iš tiesų labai greitais būdas pasiskolinti su užstatu. Be viso to, priimamas ne tik butas ar namas, bet ir kiti NT objektai, tokie kaip žemės sklypai, sodo nameliai, komercinės patalpos, miškai ar kt.

Siūlomos palūkanos – nuo 1,5 % per mėnesį (18 proc. per metus).

Paskolos.lt

Kreditų bendrovės Paskolos.lt pasiūlymas – 100 tūkst. eurų 10 metų laikotarpiui, jei įkeisite savo nekilnojamą turtą (jo vertė turi būti didesnė nei prašoma paskolos suma, nes finansuojama iki 80 proc. būsto rinkos kainos, išskyrus atvejus, kai pateikiamas papildomas užstatas).

Siūlomas palūkanos – nuo 1,5 proc. per mėnesį arba 18 proc. per metus.

Paskolos su užstatu – išeitis įvairiose situacijose

Skolintis pinigų su NT užstatu gali būti naudinga labai įvairiose situacijose, kuriose galite atsidurti. Tai ir verslo kūrimas, ir naujo NT įsigijimas, automobilio pirkimas ar bet kokios kitos išlaidos, kurioms reikia didesnės pinigų sumos.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]