Nesiskolinkite iš įtartinų užsieniečių – tai sukčiai

sukciaiKo gero kiekvienas, bent kažkiek besidomintis paskolomis ir jų gavimo galimybe pastebėjo nerišlių tekstų laužyta lietuvių kalba, kur siūloma paskolinti pinigų nedidelėmis palūkanomis. Laimė, tokie tekstai vis dar atbaido daugumą žmonių, tačiau vis tiek kartas nuo karto pasitaiko vienas kitas naivuolis, kuris susigundo nedidelėmis palūkanomis, kurias siūlo skolintojai iš užsienio. Skubame pranešti – tai sukčiai.

Sukčiai iš užsienio, dažniausiai Afrikos, prisistato turtingais piliečiais, kurie gali suteikti paskolas palankiomis sąlygomis, o siūlomos sumos gali siekti net ir milijoną. Sims.lt interneto svetainę komentaruose vis atakuoja „Ponia Nora„, kuri siūlosi paskolinti nuo 2000 iki milijono eurų. Žinoma, laužyta lietuvių kalba, kuri akivaizdžiai yra vertimas iš kažkurios užsienio kalbos naudojantis automatiniais vertėjais:

Ar jums reikia skubiai paskolą? Ar jums skolos? jums reikia skubiai paskolą finansuoti savo verslą ?, jūs atsisakė išduoti savo banko, nerimauti ne daugiau, mūsų paslaugos yra greitas, paprastas ir saugus paskolas dabar kokiomis aplinkybėmis. Skolintis iki 2,000 eurų – 1,000.000 Euro šiandien! Susisiekite su mumis paskolos informacija šiuo adresu:

Pastaba: Jūs tikėtis preliminarų atsakymą, ir finansavimą per 24 valandas

Kaip matote, skelbimas nėra labai patrauklus, galima iš karto spėti, kad tai sukčiai ieško aukų, tačiau su tuo nesusidūrusiems natūraliai kyla klausimas, kokia nauda siūlyti paskolas sukčiams? Pasiskolinti ir negrąžinti – viskas aišku, tačiau kaip galima apgauti skolinant? Paprasčiausiai, Jūs būsite paprašyti pervesti tam tikrą depozitą. Jis reikalaujamas kaip garantas, jog Jūsų ketinimai rimti, kaip tapatybės patvirtinimas ar dar dėl kokių nors priežasčių – sukčiai kas kartą sugalvoja jų naujų. Tokie depozitai kartojasi, kol galiausiai iš Jūsų išviliojami bent keli šimtai ar tūkstančiai eurų. Būtent todėl stengiamasi akcentuoti paskolas verslui, nes verslas dažnai ieško didesnių paskolų ir turi šiek tiek lėšų, kurias sukčiai ir išvilioja.

Jei visgi neturite kitų būdų kaip tik skolinimasis iš fizinių asmenų ar menkai žinomų kreditų bendrovių, būkite labai atidūs. Jokiu būdu neperveskite jiems lėšų (neskaitant simbolių pavedimų tapatybės patvirtinimui, kurie turi būti ne didesni kaip 1 euras, o jų gavėjas turi būti registruotas vartojimo kreditų davėjų sąraše). Pervesdami pinigus beveik visuomet juos prarasite – jie paklius sukčiams. Net jei sakoma, kad tai būtinas sutarties sudarymo mokestis – toks mokestis visuomet yra nuskaitomas nuo paskolos sumos, o ne sumokamas iš asmeninių Jūsų lėšų, tad nepakibkite ant šio gudraus kabliuko.

Skolintis visuomet siūlome iš oficialių kreditų bendrovių ir bankų ar unijų, nes tik tokios įmonės yra kontroliuojamos įvairių institucijų, o nelegalūs skolintojai žinodami, kad yra nekontroliuojami sau neretai labai daug leidžia – tai galiausiai yra nenaudinga besiskolinančiajam.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4]