Mogo

Mogo auto kreditasKreditų bendrovės Mogo specializacija – automobilių lizingas ir paskolos su automobilio užstatu. Visoms Mogo paskoloms yra būtinas automobilis, kuris atitiktų keliamus reikalavimus ir būtų pakankamai vertingas, lyginant su prašoma paskolos suma.

Vartojamoji paskola

Mogo bendrovės siūloma vartojimo paskola gali būti nuo 500 iki 15000 eurų, o terminas iki 72 mėnesių. Tačiau maksimali suma tiesiogiai priklauso nuo Jūsų turimo automobilio rinkos vertės, finansuojama iki 90 proc. rinkos vertės. Pavyzdžiui, jei Jūs turite 5000 € vertės automobilį (rinkos vertė gali būti net labai skirtinga nei vidutinė kaina skelbimų portaluose), tai didžiausia paskolos suma, kurios galite tikėtis yra 4500 eurų.

Skolinantis šiuo būdu savo automobilį reikės perregistruoti Mogo vardu, tačiau ir toliau juo galėsite naudotis, tik negalėsite parduoti.

Autolizingas

Autolizingas arba automobilio pirkimas išsimokėtinai suteikia galimybė įsigyti naujesnį, patrauklesnį, kokybiškesnį automobilį. Kreditų bendrovės Mogo klientai gali skolintis iki 17000 eurų vertės automobiliams ne ilgesniam nei 72 mėnesiai laikotarpiui. Būtinas ne mažesnis kaip 10 proc. automobilio vertės pradinis įnašas, pavyzdžiui, pirkdami 5000 € vertės automobilį turėsite sumokėti 500 € dydžio pradinį įnašą. Taip pat kaip ir tuo atveju kai vartojamoji paskola su užstatu, reikalingas automobilio perregistravimas Mogo vardu, tačiau automobilis gali būti pilnai naudojamas Jūsų.

Reikalavimai automobiliui

Tiek perkamam, tiek naudojamam kaip užstatas automobiliui keliami šie reikalavimai:

 • Automobilis turi turėti galiojančią techninę apžiūrą (ne mažiau kaip 1 mėnuo iki finansavimo dienos);
 • Automobilis turi būti apdraustas privalomuoju draudimu (TPVCA);
 • Jei automobilio vertė didesnė nei 5000 eurų, būtinas KASKO draudimas;
 • Automobilis turi būti registruotas Jūsų vardu.

Kaip matote, automobilio amžiui, markei ar kitiems parametrams reikalavimų nėra – svarbiausia yra jo vertė.

Paraiškos pildymas

Paraišką pildyti galima internetu, telefonu ar gyvai atvykus į vieną iš 7 Mogo aptarnavimo skyrių:

 • Vilniuje (Lentvario g. 7, šalia VĮ „Regitra”);
 • Kaune (Taikos pr. 145, šalia VĮ „Regitra”);
 • Klaipėdoje (Šilutės pl. 50C, šalia VĮ „Regitra”);
 • Panevėžyje (Nemuno g. 73, VC „Roma”);
 • Šiauliuose (P. Višinskio g. 32);
 • Alytuje (Naujoji g. 48A);
 • Marijampolėje (Stoties g. 49)

Užpildžius paraišką internetu ar telefonu per pusvalandį specialistai įvertins užklausimą ir automobilį bei pateiks atsakymą, tuomet Jums reikės atvykti į klientų aptarnavimo skyrių pasirašyti sutartį. Sutartį galima pasirašyti ir PayPost skyriuose – aktualu jei Jūsų mieste nėra Mogo atstovybės. Sudarius sutartį perregistruokite automobilį Mogo vardu, o kai bendrovė įsitikins tuo – perves pinigus į Jūsų banko sąskaitą.

Kredito grąžinimas

Paskolos grąžinimas ir lizingo mokėjimas atliekamas nustatytomis įmokomis į Mogo banko sąskaitą. Esant galimybėms galima finansavimą grąžinti ir anksčiau laiko – tai padės sutaupyti. Jei dėl kokių nors priežasčių negalite vykdyti įsipareigojimų, kreipkitės į Mogo ir kartu ieškokite geriausio sprendimo tiek Jums, tiek bendrovei.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]