Mini Paskola

Mini PaskolaFerratum grupės narė Mini Paskola – viena iš lyderių greitųjų paskolų srityje, suteikianti tiek ilgalaikes paskolas, tiek ir trumpalaikius kreditus, todėl savo paslaugas nesunkiai įsiūlo įvairių poreikių turintiems klientams, o pasaulinė patirtis, apimanti per 20 įvairių valstybių, suteikia tik dar didesni pasitikėjimą šia bendrove.

Greitieji kreditai

Mini Paskola siūlo greituosius kreditus nuo 40 iki 300 eurų, pasirenkant 15-30 dienų laikotarpį. Šias paskolas galima papildomai pratęsti dar 15-30 dienų, jei toks poreikis atsiranda (papildomai kainuojanti paslauga). BVNKKMN priklausomai nuo kredito trukmės ir dydžio svyruoja tarp 180-196 proc.

Vartojamoji paskola

Vartojamoji paskola iš Ferratum bendrovės „MiniPaskola” puikiai tiks tiems, kurie pritrūko daugiau nei 300 eurų ar nori paskolą grąžinti per ilgesnį laiko tarpą. Suteikiamos 100-2000 eurų dydžio paskolos 2-24 mėnesių laikotarpiui pasirinktinai ir atsižvelgiant į Jūsų finansinę padėtį. BVNKKMN gali kisti nuo ~150 iki 200 procentų.

Pirma paskola nemokamai

Ferratum siūlo pirmą paskolą nemokamai. Tai reiškia, kiek pasiskolinsite – tiek ir grąžinsite. Ši akcija galioja tik naujiems klientams, imantiems ne didesnę nei 300 eurų 500 eurų paskola iki 30 dienų 90 d. laikotarpiui. Būtina sąlyga – kreditas turi būti grąžinamas laiku.

Paraiškos pildymas

Paraiškos pildymas įprastas – internetu. Tereikia pasirinkti norimos paskolos dydį ir trukmę, užpildyti registracijos formą, pervesti 0,01 € dydžio mokestį, kuris būtinas patvirtinti tapatybei ir laukti patvirtinimo iš bendrovės dėl paskolos suteikimo.

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Pasibaigus paskolos grąžinimo terminui būtina grąžinti paskolą bei sumokėti paskolos mokestį (palūkanas). Paprasčiausias būdas tai padaryti – elektroninėje bankininkystėje. Perveskite nurodytą pinigų sumą į vieną iš bendrovės banko sąskaitų, bankuose Swedbank, SEB, DNB, Dankse, Citadele ar Šiaulių. Taip pat galima sumokėti ir Lietuvos pašte, PayPost skyriuose, loterijos Perlas terminaluose, prekybos centrų Maxima kasose. Pastarieji du variantai reikalauja su savimi turėti atspausdinta brūkšninį kodą.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]