Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimai

Lietuvos bankasŠ. m. lapkričio 6 d. pateikti Lietuvos banko Priežiūros tarnybos sprendimai:

  • Aptarti „Draudūna” rezultatai;
  • Papildytas kredito davėjų sąrašas;
  • Leista keisti „Lords LB Opportunity Fund II” taisykles

Draudimo brokerių bendrovės „Draudūna” veiklos rezultatų aptarimas

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, aptarusi UADBB „Draudūna” veiklos patikrinimo rezultatus nusprendė netaikyti bendrovei poveikio priemonės, nes patikrinimo metu rastos buhalterinės apskaitos klaidos jau buvo ištaisytos, nustatyti pažeidimai yra laikomi mažareikšmiais, nebuvo pastebėta neigiama įtaka pačiai įmonei ir draudimo bei draudimo tarpininkavimo sistemos saugumui ir stabilumui.

Patikrinimo metu buvo vertinama, kaip įmonė atitinka Draudimo įstatymo bei kitų teisės aktų, kurie reglamentuoja įmonės veiklą, reikalavimus. Įvertinta, kaip laikomasi riziką ribojančių reikalavimų, tvarkoma draudimo įmokų apskaita, ar atsiskaitoma laiku ir t. t.

Nauja kredito davėjas – „Taupa”

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba gavo prašymą iš kredito unijosTaupa” įtraukti ją į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą. Prašymas buvo patenkintas ir bendrovė įtraukta į šį sąrašą.

Leista keisti „Lords LB Opportunity Fund II” taisykles

Gavusi ir išnagrinėjusi „Lodrds LB Asset Management” prašymą Priežiūros tarnyba leido keisti šios įmonės valdomo uždarojo tipo NT investicinio fondo „Lords LB Opportunity Fund II” taisykles.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]