LB valdyba nubaudė 4finance vadovą

4financeUAB „4finance„, kuri valdo prekės ženklus SMScredit ir Vivus, buvo nubausta dėl to, jog Lietuvos banko prašymu nepateikė laiku informacijos, būtinos įmonės inspektavimui atlikti.

Š. m. balandžio 30 d. įmonė buvo raštu informuota, jog nuo gegužės 25 d. iki birželio 23 d. bus atliekamas UAB „4finance” inspektavimas ir paprašė iki gegužės 18 d. pateikti duomenis, susijusius su vartojimo kreditų gavėjų mokumo vertinimu. Standartiškai buvo prašoma pateikti informaciją apie sudarytas sutartis, kreditų sumas, palūkanas, kitus mokesčius, pradelsimus ir t. t. (įprasti duomenis kredito bendrovių inspektavimui). UAB „4finance” pateikė prašymą patikslinti duomenų apimti ir laikotarpį, todėl Lietuvos bankas nurodė prašomą informaciją pateikti iki š. m. birželio 12 d.

Bendrovė motyvuodama dideliais duomenų kiekiais laiku informacijos nepateikė, todėl pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą įmonės vadovui buvo skirta bauda. Nenumatant nei sunkinančių, nei lengvinančių aplinkybių skiriama vidutinė bauda, tai yra, 3620 eurų.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]