4 būdai kaip gali būti išnaudoti greitieji kreditai

Greituosius kreditus galima išnaudoti įvairiai ir įvairioms progoms. Tai juk yra viena iš kreditų populiarumo priežasčių. Su kitomis paskolomis taip padaryti neišeitų, nes yra per daug sąlygų norint jas gauti. Bet ir šeip ne visi gali pasiskolinti iš banko. Vien komercinių bankų vartojimo paskolos nėra taip lengvai prieinamos, o ką kalbėti apie būsto kreditus ar ilgalaikes paskolas. Greitieji kreditai visiškai priešingai, yra suteikiami mažom sumom ir dideliais mastais. Daug žmonių gali pasiskolinti, daug žmonių skolinasi ir daug žmonių išsigelbsti iš nelaimių vien dėl kredito prieinamumo. Anksčiau nebūdavo sudėtinga greitą kreditą gauti bedarbiams. Dabar kiek sunkiau, bet dar vis tiek įmanoma, jei mokama „prasisukti”. O dar lengviau jei kur skolinamasi nėra griežtai laikomasi „iš viršaus” nuleistų taisyklių.

Bet mažai kas kalba kur galima panaudoti greitojo kredito pinigus. Visi skolinasi tik post factum, kai jau susiduriama su bėda, bet niekas nenori kalbėti apie pinigų panaudojimą prieš atsirandant bėdai ar kai jos apskritai nėra. Pakalbėti apie tokius tikslus – mūsų straipsnio tema. Išskiriame 4 būdus greito kredito panaudojimui:

Pirmas būdas. Galite pasiskolinti išsvajotam daiktui įsigyti. Juk kiekvienas jį turi. Gal tai yra kažkokia kanceliarinė prekė? Ar prireikė naujo virtuvės kombaino? Į akį krito kažkoks drabužis – kad ir koks jis bebūtų? Tokio daikto vertei nesant didesnei už keletą šimtų eurų, nesunkiai galite įgyvendinti savo svajonę. Pagalvokite kaip gerai jausitės įsigiję savo svajonių objektą. Niekada nereikėtų pamiršti, kad greitieji kreditai yra unikali proga svajonių išsipildymui.

Antras būdas. Daiktai nėra vienintelis dalykas ar vienintelė įgyvendinama svajonė. Nematerialios svajonės irgi yra įgyvendinamos. Kelionė būtų viena iš jų. Kada paskutinį kartą tikrai ir nuoširdžiai atostogavote ir gerai pasiilsėjote? Taip ir maniau – senokai. Bet pasinaudoję greituoju kreditu galite išpildyti ir šią savo svajonę. Galite nuvykti į Kretą ar į kitas Graikijos salas. Nebūtų sudėtinga nuvykti ir į kitas egzotiškas šalis, kur visuomet ir norėjote nuvykti. Negalvokite, kad tokios kelionės yra labai brangios. Vieno greito kredito tikrai gali pakakti įgyvendinti savo svajonei.

Trečias būdas. Švenčiant kažkieno gimtadienį ar jubiliejų kyla noras nustebinti jubilijatą. Išskirtinė dovana – gal net minėtoji kelionė – galėtų praskaidrinti žmogaus dieną ir ateinantį gyvenimo tarpsnį. Neturint pakankamai pinigų šio plano įgyvendinimui, greitasis kreditas atskuba į pagalbą. Pasiskolinę net minimalią sumą (~50 eurų) galėsite nudžiuginti artimąjį. Šį būdą galite panaudoti ir kitų švenčių atvejų.

Ketvirtas būdas. Lietuvoje mokslas tapo mokamu. Dabar ne visi išgali už jį susimokėti. Ne kiekvienas gali laisva ranka skirti pinigų vaikų mokslams, nes paprasčiausiai nebebūtų iš ko valgyti. Gerai, kad bent tas mokslas nėra toks brangus ir per metus gali tekti susimokėti ne daugiau 300 eurų. Taip, tai dideli pinigai. Bet tikrai nėra tokie, kad būtų virš proto ribų. Kalbame apie vaikų išsilavinimą! Pagelbėti ir vėl gali greitieji kreditai. Nėra sudėtinga gauti tokios vertės kreditą kone kiekvienoje bendrovėje.

Tokie yra keturi būdai greitojo kredito panaudojimui. Jų yra ir daugiau, bet mes tiesiog norėjome sužadinti jūsų vaizduotę, kad galėtumėte patys nuspręsti kiek ir kam gali panaudoti pasiskolinę.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]