Išskirtinės kreditų bendrovės

Dažnai girdime sakant, kad visos kreditų bendrovės yra vienodos. Kategoriškai su tuo nesutinkame, nors dalis tiesos nuomonėje ir yra – kai kurios jų tikrai yra labai panašios, siūlo kreditus kone identiškomis sąlygomis, taiko tas pačias visiems gerai žinomas akcijas, pavyzdžiui, pirma paskola nemokamai ar atidėtas kredito grąžinimas, tačiau kai kurios kreditų bendrovės ir kitos finansų įstaigos turi savo išskirtinumų.

Provident

Provident paskolosKo gero ryškiausiai iš visų išskiria Provident bendrovė, siūlanti paskolų išdavimą ir surinkimą grynaisiais besiskolinančio asmens namuose. Nors net taip greita kaip SMS kreditas ar paskolos internetu, tačiau tikrai patogu.

Lyg to būtų ne gana, Provident siūlo ir ne kasmėnesines, o kassavaitines įmokas. Kiek tai patogu, priklauso nuo konkretaus žmogaus, tačiau faktas – įmokos atrodo mažesnės, gaunantiems pinigus mažesnėmis sumomis, bet dažniau, toks būdas gali būti paprastesnis, mažiau apkraunantis jų finansinę situaciją. Taip pat, tai puikiai tinka asmenims, kurie gaudami mažomis sumomis pinigus linkę išleisti, negeba jų pataupyti.

Pildyti paraišką

Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unijaNe visai kredito bendrovė, tačiau taip pat teikianti paskolas ir netgi labai palankiomis sąlygomis – didelės sumos, ilgi terminai, mažos palūkanos. Tačiau išskirtinumas ne čia. Tai Šeimos kredito unija – finansinė įstaiga, kurios tikslinė klientų grupė yra ne pavieniai asmenys, o šeimos. Tikėtina, kad šeimai su vaikais geriau rinktis tokią uniją, nei banką, kuris vaikus vertina labai nepalankiai ir gerokai apkarpo suteikiamą paskolą. Jei ieškote būsto, norite kito didesnės vertės pirkinio šeimai – Šeimos kredito unija turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Pildyti paraišką

Mogo

Mogo auto kreditasKuomet Mogo tik pradėjo savo veiklą Lietuvoje, tai buvo labai išskirtinė bendrovė, šiai dienai jau kelios kreditų bendrovės siūlo paskolos automobiliui ar automobilį laiko paskolos garantu, tačiau Mogo vis tiek lieka išskirtine – ji teikia tik paskolas, susijusias su transportu (automobiliai lizingu, paskolos automobilio įsigijimui, laiduojant automobiliu ir pan.)

Nei viena iš šių bendrovių nesiūlo nemokamų paskolų, netaiko daugybės kitų akcijų, tačiau sulaukia daugybės klientų. Jų savybės ir esami pasiūlymai atitinka tūkstančių žmonių lūkesčius, tad jei Jūsų lūkesčiai dera su šių bendrovių teikiamomis paslaugomis – pamėginkite užpildyti paraiškas, gaukite paskolą ar kreditą ir mėgaukitės Jums svarbiais pirkiniais.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]