Greito kredito vertės anatomija

Iš ko susideda greitojo kredito vertė? Dažnai kalbame apie tai koks šis kreditas vertingas, kiek naudos suteikia ir pan. Bet retai susimastome ką turime omenyje. Tai kur slypi tas gėris? Iš ko susideda greitieji kreditai apskritai? Tokie yra šiandienos klausimai ir bandysime ieškoti atsakymų į juos.

OK, didelė dalis greitųjų kreditų vertės susiveda į bendrą visoms paskoloms faktą. Tai yra būdas gauti pinigų dabar, o pradėti grąžinti tik po laiko. Taip galutinis paskutinio cento grąžinimas nusikelia į ateitį. Kiek toli nusikels priklausys nuo paskolos. Greitieji kreditai bus labiau labiau trumpo laikotarpio skolinimas. Šiuo atveju galutinės įmokos data gali nusikelti keliems mėnesiams. O išimtinais atvejais net iki poros metų. Ilgalaikiai kreditai gali nuskelti ilgiau – nuo metų iki dešimtmečių. Pastarasis laikotarpis dažniausiai pasitaiko būsto paskolos ar su verslu susijusiam skolinimui. Bet tai yra bendras paskolų bruožas ir nepaaiškina kur slypi greito kredito vertė. Tai tik padeda pamatus galutiniam atsakymui.

Bet iš kuo arčiau žiūrime į greitą kreditą, tuo geriau pradedame matyti jo išskirtinumus. Vienas tokių yra matyti jau paskolos pavadinimo raktažodyje. Greitieji kreditai yra būtent tokie – greitieji. Yra priežastis juos taip vadinti. Nuvykę į banką ir pabandę gauti būsto paskolą tikrai užtruksite daugiau nei mėnesį. Tiek užtruksite net labai skubėdami. Bet mažesniam kontrastui paminėkime banko kreditą. Šiuo atveju nereikės laukti mėnesių, bet kelias dienas tikrai užtruksite. O žinote kiek užtrunka greito kredito suteikimas? Pabandykite spėti. Galbūt atsakymą žinote iš reklamų ar patirties, bet nežinodami bandykite atspėti. Niekada to nepadarytumėte be papildomų žinių. Atsakymas yra toks: neužtrunkate beveik nieko! Na, užsiregistruojate sistemoje (~3 minutės), užpildote kredito prašymą (~3 minutės), sulaukiate atsakymo (~10 minučių) ir teigiamo atsakymo atveju pinigai išsiunčiami į nurodytą banko sąskaitą (~1 minutė). Kaip matote, pinigams gauti užtruksite ne daugiau 17-20 minučių. Viską mokėdami atlikti tinkamai neužtruksite daugiau nei garsiųjų iš išreklamuotų 15 minučių. O pripratę prie proceso ir naudodamiesi juo ne pirmą kartą viską galėsite užbaigti dar greičiau.

Bet greitieji kreditai išsiskiria ir dar šiuom bei tuom. Privalumas slypi ir už kredito skolinimo proceso. Bankuose jis didžiulis ir ilgas, todėl ne kiekvienam lemta gauti kreditą. Greitieji kreditai – priešingai – siūlomi ir suteikiami daug kam.

Tokie yra pagrindiniai greitų kreditų privalumai. Tikimės, kad padėjome jums geriau suprasti šios paskolos anatomiją ir padėjome atsakyti į klausimą kur slypi greito kredito vertė.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]