EcoCredit

EcoCreditNe itin plačiai žinomas EcoCredit vardas priklauso UAB „Sostinės kreditai”. Įmonė dar gali būti žinoma ir Easy Finance vardu. Tai kreditų bendrovė, orientuota į nedidelės apimties trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas internetu.

Kreditas internetu iš EcoCredit

EcoCredit siūlomas kreditas internetu gali siekti nuo 100 iki 1400 eurų. Patogus ir kredito trukmės pasirinkimas – nuo 30 iki 720 dienų (~24 mėn.) Kreditai yra suteikiami 18-70 metų asmenims, turintiems reguliarias pajamas.

Paraiškos pildymas

Norėdami gauti paskolą iš EcoCredit turėtumėte apsilankyti jų interneto svetainėje ir užpildyti paraišką. Skolinantis pirmąjį kartą reikalinga registracija – jos kaina yra 0,29 €. Atlikdami registraciją nepamirškite susipažinti su sutarties sąlygomis.

Paskolos grąžinimas

Paskolos grąžinimas atliekamas numatytu grafike laiku į specialią bendrovės sąskaitą. Kreditą taip pat galima grąžinti ir Maxima kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte, PayPost skyriuose, Lietuvos spaudos kioskuose. Mokant ne internetu reikia turėti savitarnos svetainėje atspausdintą lapelį su brūkšniniu kodu. Esant galimybei galima grąžinti kreditą anksčiau laiko. Anksčiau laiko grąžinamas kreditas padeda sutaupyti – plačiau apie tai ieškokite savitarnoje.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]