Credit24

credit24Greitų paskolų bendrovė Credit24, valdoma UAB „MCB Finance”, siūlo asmenines paskolas fiziniams asmenims, kuriems reikia paskolos skubiai (per 15 min). Šiuo metu Credit24 savo klientams siūlo suasmenintas paskolas, todėl kuo Jūsų kredito istorija yra geresnė, tuo mažesnių palūkanų galite tikėtis, nepriklausomai nuo norimos pasiskolinti sumos ar termino, o jei vykdysite įsipareigojimus laiku – galite sulaukti ir dar mažesnių Jums skirtų palūkanų.

Vartojimo paskolos

Credit24 siūlo vartojimo paskolas nuo 14 dienų iki 24 mėn. Maksimali kredito bendrovės suteikiama paskolos suma gali būti net 3000 €. Minimali – 50 €. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) priklauso nuo Jūsų kredito istorijos, tačiau vyrauja nuo 50 proc. (skolinantis 3000 eurų 24 mėn.) iki 158 proc. (skolinantis 50 eurų 1 mėnesiui). Vartojimo paskolos suteikiamos Lietuvos Respublikos piliečiams ar nuolatiniams šalies gyventojams, kurie turi asmeninę banko sąskaitą bent viename komerciniame Lietuvos banke. Taip pat būtina atitikti mokumo reikalavimus, kurie sutampa su didžiosios dalies kitų bendrovių keliamais reikalavimais bei yra nustatomi remiantis Lietuvos banko nurodymais bei LR įstatymais.

Paraiškos pildymas

Kreditų bendrovėje Credit24 paraišką paskolai gauti galite užpildyti internetu arba prekybos centrų „Maxima XX” ir „Maxima XXX” informacijos skyriuose. Pildydami kredito paraišką internetu turite atlikti vos 3 žingsnius:

  1. Užpildyti registracijos formą Credit24 interneto svetainėje. Formos pildymui bus reikalingas mobilusis telefonas, galimybė prisijungti prie el. bankininkystės.
  2. Pervesti 0,01 € dydžio registracijos mokestį, kuris yra būtinas tapatybės patvirtinimui nuotoliniu būdu (pervesti centą reikia iš savo asmeninės sąskaitos).
  3. Išsirinkti reikiamo dydžio paskolą ir terminą, per kurį norite paskolą grąžinti.

Įvykdžius šiuos tris paprastus žingsnius pinigus, jei atitiksite sąlygas, gausite per artimiausias 15 minučių į banko sąskaitą, kurią nurodėte registracijos metu. Tuo tarpu, jei paraišką nuspręsite pildyti ne internetu, o prekybos centre, turėsite su savimi turėti asmens dokumentą, asmeninės sąskaitos, į kurią norite gauti pinigus, numerį, mobilųjį telefoną (su Jumis užpildžius paraišką susisieks Credit24 kreditų specialistas).

Paskolos grąžinimas

Paskolą grąžinti nesudėtinga, o pats paprasčiausias būdas – pervesti pinigus į kredito bendrovės banko sąskaitą bankuose Swedbank arba SEB. Mokėti geriausia iš savo sąskaitos, tačiau jei paskolą už Jus grąžina kitas asmuo, būtina nurodyti jo vardą, pavardę ir asmens kodą mokėjimo paskirtyje. Jei mokate patys – nurodykite tik asmens kodą. Kiti būdai apmokėti:

  • Prekybos centrų „Maxima” kasos;
  • Loterijos Perlas terminalai;
  • Lietuvos spauda, Vaskota kioskai;
  • Parduotuvėlės Narvesen;

Norint apmokėti aukščiau minėtose vietose reikia su savimi turėti atspausdintą mokėjimo dokumentą su brūkšniniu kodu. Vos tik bendrovė gaus apmokėjimą, apie tai Jūs būsite įspėti SMS žinute, kurią gausite į registracijos metu nurodytą telefono numerį.

Papildomai

Credit24 papildomai siūlo atidėti mokas vienam mėnesiui. Pasirinkus šią paslaugą Jums tereikės sumokėti palūkanos, o paskolos grąžinimas bus nukeltas vienam mėnesiui. Taip pat kredito bendrovė siūlo šiek tiek sutaupyti. Grąžindami paskolą anksčiau laiko sumokėsite mažiau nei laukdami paskutinės dienos, todėl jei netikėtai gavote daugiau pajamų, verčiau grąžinkite paskolą anksčiau. Jei paskolos įmokos tapo per didele našta, galite pratęsti paskolos mokėjimo laiką, taip sumažinsite įmokas, turėsite daugiau laiko paskolos grąžinimui. O tuo atveju, jei pritrūkote pinigų papildomiems pirkiniams – pasiskolinkite papildomai. Nauja paskola padengs Jūsų esamą, o skirtumas bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1]