Ar Jums tinka MOGO lizingas?

Mogo auto kreditasMogo LT – gerai žinoma kredito įstaiga norintiems pasiskolinti automobilio įsigijimui ar tiems, kurie ieško paskolos su užstatu. Tačiau dažnai kyla klausimas ar Jums tinka Mogo lizingas automobilio įsigijimui, ar visgi verčiau ieškoti alternatyvų. Panagrinėsime keletą situacijų, kuriose galite atsidurti, o gal kaip tik šiuo metu ir esate atsidūrę, kuomet kreditų bendrovės mogo lt paslaugos gali būti naudingos ar priešingai, pakenkti Jums. Apie Mogo bendrovę jau esame rašę.

mogo paskolos

Ką siūlo MOGO?

UAB „mogo LT” siūlo paskolas su automobilio įkeitimu ar finansuojant automobilio įsigijimą (automobilio lizingas). Bendrovė suteikia galimybę gauti paskolą už ar įsigyti išsimokėtinai lengvuosius automobilius, motociklus, komercinį transportą. Patrauklu tai, jog savo transportu galite naudotis, jis nelaikomas aikštelėje ar panašiai, pasikeičia tik jo oficialus savininkas, juo tampa bendrovė mogo.

Dėl paskolos ar automobilių lizingo gali kreiptis tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Kuo skiriasi autolizingas ir paskolos už automobilį?

Autolizingas – tai paslauga, kurios metu Jums suteikiama galimybė įsigyti automobilį už jį sumokant dalimis per nustatytą laiką. Bendrovė mogo lt finansuoja iki 90 procentų Jūsų norimo įsigyti automobilio vertės, o paskolos terminas gali būti net iki 72 mėnesių (6 metų).

Paskolos už automobilį – tai galimybė pasiskolinti pinigų nenumatytiems pirkiniams užstatui panaudojant savo automobilį. Užstatas padidina galimybė gauti paskolą. Galima paskolos suma – iki 90 proc. automobilio vertės, ne daugiau kaip 15 tūkst. eurų, o maksimalus terminas – 72 mėn. – tai yra mogo siūlymas Jums.

Mogo atsiliepimai – neblogi

Geriausiai apie paskolas ir kitas paslaugas kalba tie, kurie jomis yra pasinaudoję. Jų nuomonė dažniausiai būna kur kas svarbesnė ir naudingesnė nei tų, kurie yra ką nors girdėję, bet ne daugiau. Mogo atsiliepimai gana geri, žmonės džiaugiasi suteiktomis galimybėmis. Be abejonės, galima sutiktų skundų, kai kurie žmonės skundžiasi, jog du kartus reikia susimokėti Regitrai dėl automobilio perregistravimo, kiti nepatenkinti bendrovės palūkanomis, dar kitiems nelabai patinka tai, jog oficialiu automobilio savininku tampa UAB Mogo LT ir panašūs skundai. Tuo tarpu teigiamai atsiliepę žmonės džiaugiasi, kad galėjo įsigyti norimą automobilį ar netikėtai pasikeitus finansinei situacijai už savo transporto priemonę gavo pinigų. Puiki galimybė pradėti verslą, susijusi su transportu ar tokį, kuriam būtina brangesnė transporto priemonė.

mogo kredito atsiliepimai

Kokios mogo palūkanos?

Palūkanos gali būti taikomos individualiai Jums, atsižvelgiant į Jūsų finansinę situaciją, perkamo ar įkeičiamo automobilio vertę, sutarties sudarymo trukmę. Siūlome orientuotis į šiuos skaičius:

  • Metinė palūkanų norma ~26 proc.
  • BVKKMN ~30 proc.
  • Sutarties sudarymo mokestis 1,5-2,5 proc., ne mažiau kaip 50 €

Paskola grąžinama ir autolizingas turi būti išmokami per nustatytą laiką arba greičiau. Išmokėjus greičiau perskaičiuojamos palūkanos, galima šiek tiek sutaupyti, o jei grąžinsite dar net neįpusėjus numatytam terminui – sutaupyti pavyks nemažai.

Kokia SIMS nuomonė?

Mes siūlome į Mogo kreiptis tada, kai Jums labai reikalingas automobilis, o kitos finansavo įstaigos nėra suinteresuotos Jums skolinti. Tai gali būti nedidelė automobilio vertė, didelis amžius. Taip pat tais atvejais, kai Jūsų pajamos yra ne iš darbo, bet iš individualios veiklos, autorinių sutarčių. Dažnai tokių pajamų nevertina lizingų bendrovės, o Mogo, galbūt, į jas atsižvelgs.

Imtis paskolos įkeičiant automobilį siūlome tik išimtinais atvejais, kuomet kitų alternatyvų tikrai nėra. Visgi, ir tai reikėtų gerai apsvarstyti savo sprendimą, skirti laiko situacijos analizei.

Mogo – patikima kredito bendrovė, kuri specializuojasi būtent automobilių kreditavimo srityje, tad čia siūlome kreiptis kai turite ar kai norite turėti automobilį.

mogo paskola įkeičiant automobilį

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 10 Average: 2.4]

Komentarai uždrausti.