Apklausos rezultatai: patraukliausios vartojimo paskolos

vartojimo paskolos apklausaKurį laiką Sims.lt interneto svetainėje galėjote atsakyt į klausimą, kokio dydžio paskolos ieškote. Rezultatai rodo, kad daugiausiai mūsų svetainės lankytojus domina didesnės vartojimo paskolos sumos – nuo 1000 €, antroje vietoje – smulkieji kreditai (iki 290 €).

Ilgalaikių vartojimo paskolų nuo 2500 € pageidautų 37,4 proc. svetainės lankytojų, dar 23 proc. ieško 1000-2500 € dydžio paskolų. Trečioje vietoje pagal populiarumą – greitieji kreditai iki 290 €, jų ieško 15,1 proc. 14,4 proc. lankytojų norėtų pasiskolinti 500-1000 € ir tik 10,1 proc. apklausoje atsakiusių lankytojų pasiskolintų nuo 290 iki 500 €.

Nors Sims.lt svetainėje daugiausiai kalbama apie greitųjų kreditų ir vartojimo paskolų bendroves, apklausos rezultatai prieštarauja Lietuvos banko įsitikinimams, kad gyventojai iš tokių bendrovių skolinasi nedaug, o prasiskolina daug. Vis daugiau žmonių yra suinteresuoti pasiskolinti kartą, tačiau daugiau ir panaudoti gautą paskolą deramai, investuojant į savo ateitį bei gerovę.

Pastebime tendencija, jog vis dažniau paieškose imama ieškoti ne greitųjų kreditų, bet vartojimo paskolų, specializuotų kreditų automobiliams (automobilių lizingo, paskolų transporto priemonėms įsigyti), o ir vartojimo kreditai paskiriami ne abejotiniems pirkiniams, bet būsto atnaujinimui, ilgai planuotoms medicinos paslaugoms (ypatingai odontologų).

Be greitųjų kreditų bendrovių vis dažniau imama galvoti apie skolinimąsi iš kredito unijų. Tai kiek neįprasta Lietuvoje, tačiau pasinaudoję jų paslaugomis žmonės atsiliepia daugiau teigiamai ne neigiamai.

Atsižvelgdami į šios apklausos rezultatus stengsimės pateikti daugiau naudingos informacijos apie vartojimo paskolas, didesnės apimties kreditus.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]