Vivus

Vivus paskolosKreditų bendrovė Vivus priklauso UAB „4finance” grupei, kuri Lietuvoje dar valdo ir kitą gerai žinomą kreditų bendrovę SMScredit. Skirtingai nei kitoje grupės įmonėje, Vivus siūlo ne tik trumpalaikius kreditus, bet ir ilgalaikes paskolas.

Vartojimo paskolos ir greitieji kreditai

Vivus.lt siūlomi greitieji kreditai ir paskolos vartojimui gali būti suteikiamos 1-36 mėn. laikotarpiui nuo 75 iki 3000 eurų. BVKKMN svyruoja nuo 99,8 iki 200 proc., priklausomai nuo pasirinkto laikotarpio ir paskolos sumos. Kuo ilgesnis laiko terminas – tuo mažesnės palūkanos.

Paraiškos pildymas

Patogiausia paskolą užpildyti internetu, kredito bendrovės Vivus interneto svetainėje. Jei skolinatės ne pirmą kartą, Jums suteikiama galimybė pasiskolinti telefonu. Paskolos telefonu suteikiamos tik tuo atveju, jei pamenate savo slaptažodį ir skambinate iš to numerio, kurį nurodėte registracijos metu. Taip pat paskolos suteikiamos ir loterijos Perlas terminaluose, Narvesen parduotuvėse, PayPost klientų aptarnavimo skyriuose, Lietuvos spauda ir Vaskota kioskuose. Paraiškoms užpildyti bus reikalingas asmens dokumentas.

Paskolos grąžinimas

Paskolos grąžinimas vyksta pagal numatytą mokėjimų grafiką. Esant galimybei kreditą siūloma grąžinti ir anksčiau laiko. Grąžinimas galimas:

  • Elektronine bankininkyste;
  • „Lietuvos spauda“, „Vaskota“ kioskuose;
  • Narvesen parduotuvėse;
  • Maxima kasose;
  • Perlas terminaluose;
  • PayPost skyriuose;
  • Banko skyriuose.

Dėmesio

Vivus netaiko jokių sutarties administravimo mokesčių, taip pat suteikia galimybę paskolos mokėjimus atidėti ar paskolą grąžinti anksčiau laiko, padidinti paskolos sumą, jei prireikė daugiau pinigų.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]