Vėjais paleisti greitieji kreditai

greitieji kreditaiŽmogus po žmogaus įsipainioja į įsiskolinimų pinkles. Šių pinklių tikrai galima išvengti, bet šie žmonės tiesiog negalvoja savo galva. Net negalvojant savo galva galima pasimokyti iš kitų klaidų ar pasinaudoti jų patirtimi. Bet ne, tokie žmonės nesimoko. Bet mes tikimės, kad galime padėti kažkam žengiančiam lemtingą žingsnį į netinkamą pusę su greitaisiais kreditais. Greitieji kreditai yra pagrindinis pinklių šaltinis, o su kitomis paskolomis yra kitaip ir nėra taip lengva norom ar nenorom įsipainioti į šias pinkles. Paskui jos įsuko žmogų į kreditų verpetą iš kurio pasidaro labai sunku ištrūkti. Pradedama imtą paskolą po paskolos nematant galo. O vargšas žmogus tik ir galvoja, kad jei tik būtų buvęs geriau informuotas… Nedarykite tokių klaidų ir pasisemkite žinių ir šio straipsnelio.

Kaip nenaudoti greitojo kredito

Greitieji kreditai turi daug paskirčių. Bet yra keletas auksinių taisyklių apie tai, kaip nereikėtų naudoti greitojo kredito norint išvengti nemalonumų.

Svarbiausia pinigų neleisti azartiniam lošimams. Tai yra pirmoji ir svarbiausia taisyklė. Išleidus pinigus kitur dar galima pasiteisinti ir gyventi toliau. Bet azartiniai lošimai gali „užkabinti”. Vien tas faktas, kad imamasi greitųjų kreditų patenkinti tokiam poreikiui parodo, kad ne viskas yra gerai. Pažiūrėjus į koeficientus ir panašiai, galima pagalvoti, kad išlošti nėra sunku. Pamatai koeficientą 6.00 ar 10.00 ar dar didesnį, pastatai net ir nedidelę sumą pinigų ir tikiesi, kad rezultate sąskaitoje šlamės apvali sumelė. Bet viskas nėra taip paprasta. Lažybų bendrovės labai gudriai paskaičiuoja viską taip, kad išloštų jie, lažybininkų sąskaita. Būna, kad vienas kitas žmogus išlošia. Ir taip ne vieną kartą. Bet tam reikalinga labai didelė discipliną ir psichologinis pasiruošimas. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, mes čia nesusirinkome aptarti lažybų strategijų. Vien tas faktas, kad kažkas prasideda su greitaisiais kreditais savo lažybų kelyje, parodo, kad su žmogaus psichologija ir disciplina viskas nėra gerai. Dar neteko girdėti tokio atvejo, kad kažkas lažybose sugebėtų užsidirbti ar atsilošti greitųjų kreditų pagalba. Todėl iliuzijų neturėkite – tai yra praktiškai neįmanoma.

Apskritai, kalbant apie tai, kaip nepaleisti greitojo kredito pinigų vėjais, reikia paprasčiausiai neleisti pinigų ten, kur rezultate galima įklimpti į dar didesnes skolas. Lažybos būtų taikinys numeris vienas. Bet kitur pinigų irgi nepatartina leisti – kazino automatai ir kiti lošimai šauna į galvą.

Nors nėra nepatartina, tačiau reikėtų gerai pagalvoti leidžiant pinigus ant neatsiperkamų dalykų. Greitieji kreditai gali naudingiausiai būti panaudoti atliekant investicijas. Tobuliausias variantas būtų tikros, finansinės investicijos, bet į šią sąvoką galima pažiūrėti kiek plačiau. Investuoti galite į save – į savo išsilavinimą, kūno būklę, sveikatą… Tokios investicijos tikrai atneš naudos. Vienos akivaizdžiau ir greičiau, kitos kiek liečiau ir netiesiogiai, bet naudos tikrai bus. Bet leidžiant greitąjį kreditą tiesiog ant malonumų ar priklausomybių (dar vienas didelis NE!), greitasis kreditas sudarys tik dar didesnių problemų. Čia jokios paskolos internetu nebepadės, nes problema slypi visai kitur.

[Total: 0   Average: 0/5]