Swedbank: banko padaliniuose pinigai pervedami rečiau nei išmaniuosiuose įrenginiuose

Swed programeleBanko Swedbank duomenimis, išmaniaisiais telefonais ir kitais mobiliais įrenginiais vis dažniau atliekamos finansinės operacijos. Per pastaruosius metus šio banko išmaniąja programėle atliekamų pavedimų skaičius ūgtelėjo 73 procentais, o tai jau viršija pavedimų skaičių, atliekamų banko padaliniuose.

Swedbank Klientų aptarnavimo tarnybos vadovė Loreta Lapinskaitė teigia, kad jau kelerius metus pastebimas pavedimų skaičiaus banko padaliniuose mažėjimas, o gyventojai vis dažniau renkasi elektronines priemones. Nors pagrindine priemone išlieka internetinė bankininkystė, vis dažniau pavedimai atliekami ir iš mobiliųjų įrenginių naudojantis išmaniąja programėle.

Vidutinė Swedbank banko programėlės naudotojų pervedama suma yra 30 eurų, tuo tarpu interneto banke ši suma kiek didesnė ir siekia 36 eurus. Nedidelis skirtumas aiškiai parodo, kad išmaniosios programėlės yra puiki alternatyva interneto bankui. Didelis privalumas, nereikia ieškoti galimybės prieiti prie kompiuterio ir skirti tam daugiau laiko, nes mobilieji įrenginiai, pavyzdžiui, išmanusis telefonas, kone visuomet yra po ranka.

Swedbank programėlė smulkesnes sumas leidžia pervesti be prisijungimo kodų, o patogi funkcija leidžia kreiptis finansinės pagalbos į draugą. Jam nusiunčiama nuoroda, kurią patvirtinus pervedama Jūsų nurodyta suma į Jūsų banko sąskaitą. Tai padeda išvengti ilgų sąskaitos numerio perrašinėjimų bei kitos informacijos suvedimo.

Pačia populiariausia funkcija vis dar išlieka „Greitasis likutis”. Tai galimybė papurčius telefoną pamatyti, kiek lėšų liko sąskaitoje. Tam nereikalingi jokie kodai ar slaptažodžiai, išskyrus pirmąjį kartą, kuomet programėlė konfigūruojama.

Swedbank pateiktais duomenimis, programėlės naudotojai savo telefone likutį greituoju būdu peržiūri daugiau nei milijoną kartų per mėnesį, o aktyvus naudotojas likutį tikrina bent 4-5 kartus per savaitę. Programėlė telefonui ar planšetiniam kompiuteriui jau parsisiųsta daugiau 280 tūkst. kartų.

[Total: 1   Average: 5/5]