SMS Pinigai

SMSPinigaiPinigai yra netoli – tokiu šūkiu klientus pasitinka SMS Pingiai kreditų bendrovės interneto svetainė. Tai greitieji kreditai, vartojimo paskolos ir paskolos su užstatu (nekilnojamo turto arba automobilio). Bendrovė priklauso UAB „Nordecum” – įmonei, veiklą vystančiai ne tik Lietuvoje.

Greitasis kreditas

SMS pinigai siūlomas greitasis kreditas – paprastas būdas pasiskolinti smulkiems pirkiniams, remontui ar kasdienėms išlaidoms. Siūloma greitasis kreditas gali būti nuo 50 iki 800 € dydžio, o skolinimosi terminas 15-30 dienų arba iki 12 mėn. Taikomos įvairios akcijos, nuolaidos ir net nemokama paskola.

Vartojamoji paskola

Tiems, kurių poreikių neatitinka greitasis kreditas, siūloma vartojamoji paskola nuo 500 iki 3000 eurų 1 – 36 mėn. laikotarpiui. BVKKMN svyruoja nuo 50 iki 100 proc., priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo termino, paskolos dydžio ir kitų sąlygų.

Paskolos su užstatu

Paskolos už automobilį

Paskolos įkeičiant automobilį parankios tiems, kuriems reikia daugiau pinigų, o turimas automobilis yra gana vertingas. Suteikiamas kreditas gali siekti iki 65 proc. turimos transporto priemonės vertės. Kredito trukmė nuo vieno mėnesio iki 5 metų, o skolinama suma gali būti nuo 500 iki 30 tūkst. eurų. Atkreipiame dėmesį, kad įkeitimui tinka ne tik lengvasis automobilis, bet taip pat ir kitos įvairios transporto priemonės, pavyzdžiui sunkvežimiai, priekabos, valtys ar kt.

Paskolos įkeičiant nekilnojamą turtą

Įkeitus nekilnojamą turtą iš SMS pinigai bendrovės galima pasiskolinti net iki 100 tūkst. eurų 10 metų laikotarpiui (galima tiek mažesnė paskolos suma, tiek ir trumpesnis laikotarpis). Maksimali riba gali būti nedidesnė nei 80 proc. NT vertės, tačiau jei papildomai laiduojama kitu užstatu – ir iki 100 proc. Užstatui puikiai tinka butas, namas, sodyba ar žemės sklypas bet kur Lietuvoje.

Paraiškos pildymas

Greitasis kreditas suteikiamas vos per keletą minučių, įvykdžius kelis žingsnius:

  • Užsiregistravus SMS pinigai svetainėje
  • Užpildžius paraišką dėl kredito gavimo
  • Pervedus 1 cento dydžio registracijos mokestį

Gavus teigiamą atsakymą paskola pervedama į Jūsų banko sąskaitą. Jei kreipiatės dėl paskolos su užstatu, sulauksite skambučio iš specialisto dėl detalesnių sutarties sąlygų, turto įkeitimo ir kt.

Pirma paskola nemokamai!

Jei planuojate skolintis iki 800 eurų pirmąjį kartą – 4 mėnesių laikotarpiui SMS pinigai gali Jums suteikti pirmą paskolą nemokamai! Nuolatiniai klientai kai kurioms paskoloms gauna 50 proc. nuolaidą, tad jei jau skolinotės iš SMS pinigai – nenusiminkite, Jums taip pat siūlomos akcijos.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]