Provident

ProvidentKiek išskirtinė kreditų bendrovė Provident siūlo ne tik paskolas internetu, bet ir finansavimo galimybes tiesiog Jūsų namuose. Be to, bendrovė taiko ne kasmėnesinį mokėjimų tipo, o mokėjimus kiekvieną savaitę.

Vartojimo kreditas

Kreditų bendrovės Provident siūlomi kreditai gali būti nuo 100 iki 2100 eurų, o išmokėjimo terminas 45, 60, 90 savaičių (maždaug 10, 14 arba 20 mėn.) Bendra vartojimo paskolos grąžinimo metu mokama suma priklauso nuo pasirinktos kredito sumos, termino bei kokiu būdu bus skolinamasi ir grąžinama – pavedimu ar specialistui atvykstant į namus. BVKKMN svyruoja maždaug tarp 85 ir 170 procentų.

Paraiškos pildymas

Pateikti paraišką kreditui gauti galima keliais būdais:

  • Užpildant paraišką dėl paskolos internetu;
  • Skambinant telefonu;

Grynieji pinigai gali būti išmokėti vos per vieną dieną po paraiškos pateikimo.

Kredito grąžinimas

Kredito grąžinimui skirtos įmokos yra mokamos kiekvieną savaitę. Jos gali būti mokamos pavedimu arba grynaisiais pinigais. Įmokų dydis pritaikomas prie Jūsų finansinės situacijos ir galimybių

Kreditas namuose

Išskirtinė bendrovės Provident savybė – kreditas namuose. Tai puikiai tinka tiems, kurie nėra linkę finansinių operacijų atlikti internetu ar neturi tam galimybės. Klientų aptarnavimo specialistai atvyksta į namus, aptaria kartu su Jumis paskolos sąlygas, pasirašote kartu sutartį. Nustatytu laiku specialistas atvyks surinkti įmokų. Kuomet įmokų surinkimo paslaugos nebereikės, galėsite jos atsisakyti ir patogiai bei pigiau mokėti įmokas internetu.

Kreditas namuose šiek tiek brangesnis nei internetu, kadangi specialistams tenka vykti į Jūsų namus, kad ir kur jie bebūtų (Lietuvos ribose).

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]