POPkreditas

POP KreditasGreitų kreditų ir ilgalaikių vartojimo paskolų bendrovė POPkreditas siūlo dviejų tipų skolinimosi galimybes:

  • Greitasis kreditas iki 30 dienų;
  • Ilgalaikės paskolos 2-36 mėn.

Pirmasis būdas tinkamas pritrūkus pinigų čia ir dabar, pavyzdžiui, vėluojant darbo užmokesčiui ir atsiradus neplanuotiems pirkiniams, o antrasis tipas puikiai tiks didesnės apimties pirkiniams: nuo buitinės technikos iki automobilio ar dar daugiau.

Greitieji kreditai

Greitieji kreditai suteikiami 10, 20 arba 30 dienų, o suma gali būti nuo 50 iki 400 €. Jums tereikės grąžinant atlikti vieną įmoka – kredito + mokesčio už kreditą (palūkanų). Puiki žinia tiems, kurie nėra skolinęsi iš POPkreditas – pirma paskola nemokamai! O jei tai jau ne pirmas kreditas – palūkanos labai neišgąsdins – pasiskolinus maksimalią 400 € sumą maksimaliam 30 dienų terminui papildomai teks sumokėti vos 18 eurų! Duomenys 2015-06-25.

Ilgalaikės paskolos

Jei greitojo kredito neužtenka – POPkreditas siūlo ilgalaikes paskolas. Kreditų bendrovės ilgalaikės paskolos gali būti nuo 50 iki 3000 €, o paskolos trukmė nuo 2 iki 36 mėnesių. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) svyruoja nuo 50 iki 180 procentų, priklausomai nuo to, kokiam laikui skolinatės – kuo ilgiau, tuo norma mažesnė.

Paraiškos pildymas

Tiek ilgalaikės paskolos, tiek greitojo kredito paraišką patogiausia pildyti internetu. Skaičiuoklėje pasirinkus norimą kredito sumą ir laikotarpį spustelėkite „Gauti kreditą“, tuomet būsite paprašyti užsiregistruoti ir patvirtinti savo tapatybę. Tapatybės tvirtinimui reikės pervesti 1 centą į kredito bendrovės POPkreditas banko sąskaitą. Tą būtina atlikti iš savo asmeninės banko sąskaitos. Atsakymą apie paskolos suteikimą gausite el. paštu ir SMS žinute. Jei jau anksčiau esate skolinęsi iš POPkreditas registruotis iš naujo nereikės – tiesiog prisijunkite prie savo vartotojo zonos ir spustelėkite „Gauti kreditą“.

Paskolą taip pat galima gauti ir SMS žinute, tačiau tik tiems, kurie jau anksčiau yra užsiregistravę ir patvirtinę savo tapatybę cento pavedimu. Išsiuntę SMS žinutę numeriu 1398 su tekstu „Paskola p ASMENS-KODAS suma TERMINAS m/d”.

Paraišką paskolai gauti taip pat galima klientų aptarnavimo skyriuje Ulonų g. 5, Vilniuje. Pildant paraišką reikės turėti asmens dokumentą, o visą kitą Jums paaiškins kredito bendrovės darbuotojai.

Paskolos grąžinimas

Paprasčiausias būdas grąžinti paskolą – pervesti pinigus elektroninės bankininkystės būdų į vieną iš POPkreditas sąskaitų. Jūsų patogumui bendrovė turi sąskaitas net 5 Lietuvos bankuose:

  • Swedbank
  • SEB
  • DNB
  • Danske
  • Šiaulių bankas

Mokėti galima ir AB „Lietuvos paštas“ arba terminaluose „Perlas“, prekybos centre „Maxima“. Mokant terminaluose ar prekybos centre reikia turėti atsispausdinus mokėjimo kvitą, kurį galite rasti prisijungus prie savo paskyros.

Papildomai

Šiuo metu POPkreditas taiko net dvi akcijas:

  • Naujiems bendrovės klientams pirma paskola nemokamai;
  • Daugumai paskolų taikoma 50 proc. nuolaida.
Pildyti paraišką
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]