LitCredit

LitCreditTrumpalaikių ir greitųjų kreditų bendrovė LitCredit – puikus pasirinkimas. Visą savaitę dirbanti bendrovė yra „Lateko lizingas” grupės narė, kuri nuolat parengia įvairių akcijų, viliojančių klientus. BVKKMN svyruoja apie 180-180 procentų.

Greitieji kreditai

Greitieji kreditai šiai dienai reiškia žaibišką paskolos suteikiam ir nelabai dideles sumas. LitCredit siūlo skolintis iki 500 eurų iki 30 dienų laikotarpiui (50-500 €, 14-30 dienų). Naujiems klientams suteikiama galimybė skolintis iki 300 eurų. Esant poreikiui paskolą gali pratęsti 14 arba 30 dienų.

Pirma paskola nemokamai

LitCredit taiko akciją, kurios metu pirma paskola nemokamai. Suteikiama nemokama paskola gali būti nuo 50 iki 300 eurų 14-30 dienų laikotarpiui. Jei nemokamos paskolos laiku grąžinti nepajėgiate – už nedidelį mokestį paskolą galėsite pratęsti 14 ar 30 dienų.

Paraiškos pildymas

Paskolos internetu patogios tuo, jog nereikia kelti kojos iš namų kai reikia pasiskolinti. LitCredit siūlo paraišką užpildyti prisijungus / užsiregistravus prie LitCredit savitarnos puslapio. Užpildžius anketą registracijos metu reikės patvirtinti savo tapatybę – tam skirtas vieno cento dydžio mokestis, kurį būtina pervesti iš savo asmeninės banko sąskaitos. Pavedimas gali būti atliktas į vieną iš LitCredit (UAB „Lateko lizingas”) banko sąskaitų bankuose:

  • Swedbank
  • SEB
  • DNB

Jei Jūsų finansinė situacija pakankamai gera kreditui gauti – per keletą minučių gausite teigiamą atsakymą ir pinigai pervesti į Jūsų sąskaitą, kurią nurodėte registracijos metu (iš kurios pervedėte 0,01 € mokestį).

Kredito grąžinimas

Grąžinti kreditą patogiausia internetu, pervedant į vieną iš jau minėtų bankų sąskaitų. Alternatyviai gali paskolos įmokas mokėti Perlo terminaluose. Jei kredito suėjus terminui negalite grąžinti – pratęskite. Pratęsimo kaina priklauso nuo paskolos dydžio ir pratęsimo termino (14-30 dienų). Pratęsimo mokestį reikia pervesti į LitCredit banko sąskaitą, o apie pratęstą kreditą būsite informuoti SMS žinute.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]