Danske banko privatūs klientai taps Swedbank klientais

swedbank priima Danske klientusVakar, 2015-09-22, Swedbank ir Danske bankas pasirašė sutartį Lietuvoje ir Latvijoje, pagal kurią Dankse bank ketina parduoti savo mažmeninės bankininkystės verslą bankui Swedbank. Į Swedbank numatoma perkelti šias Dankse banko paslaugas:

  • Privačių asmenų sąskaitas,
  • indėlius,
  • paskolas,
  • mokėjimo korteles,
  • vertybinius popierius.

Jau šių metų pradžioje Danske bankas pranešė, jog savo veiklą Baltijos šalyje planuoja koncentruoti į finansines paslaugas verslui bei privačios bankininkystės klientus (dažnai vadinamus VIP), taip palaipsniui išeinant iš mažmeninės bankininkystės paslaugų sferos.

Danske banko klientams šiuo metu nereikia imtis jokių veiksmų, o paslaugų perkėlimas prasidės tik tuomet kai Konkurencijos tarnyba tai leis. Prašymas dėl šio leidimo suteikimo artimiausiu metu bus pateiktas, o gavus leidimą paslaugos bus perkeliamos, numatoma, 2016 metų pirmąjį ketvirtį.

Kuomet bus gautas leidimas užbaigti sandorį, Danske banko klientams, kuriuos šis sandoris palies, bus pateikta išsami informacija apie aktualius perkėlimo procesus. Banko privačios bankininkystės ir verslo bankininkystės klientai jokių pokyčių nepatirs.

Teigiama, jog paslaugų perkėlimas vyks didžiausią dėmesį skiriant klientų patogumui bei procesų sklandumui. Abu bankai, tai yra Swedbank ir Dankse bank, įsipareigojo užtikrinti patogų paslaugų naudojimą po perkėlimo, taip pat užtikrinti, kad klientai nepatirtų jokių papildomų rūpesčių.

Savo ruožtu bankas Swedbank numato pateikti individualų pasiūlymą Danske banko klientams, kuris leistų paslaugomis naudotis palankiomis sąlygomis. Apie šį pasiūlymą bankas informuos gavęs leidimą.

Išsamesnė ir konkretesnė informacija turėtų būti pateikta gavus Konkurencijos tarnybos leidimą atlikti sandorį.

[Total: 1   Average: 4/5]