CreditStar

Credit Star kreditasKredito bendrovės CreditStar sritis – nedidelės vartojimo paskolos įvairiam laikotarpiui. Siūlomos SMS paskolos privatiems asmenims, kuriems reikia atsinaujinti ar kilo finansinių problemų. Bendrovė veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir Skandinavijos, visose Baltijos šalyse.

Vartojimo paskolos

Kreditų bendrovė CreditStar siūlo skolintis nuo 100 € iki 200 € pasirenkant 15 dienų – 24 mėnesių laikotarpį. Skolinantis pirmąjį kartą taikomas ribojimas – išduodama paskola iki 600 eurų. Jei pasirinkto termino neužteks – padės paskolos pratęsimas. Tai papildomai apmokestinama paslauga, kuri dažniausiai naudojasi greitųjų kreditų naudotojai (pasiskolinę nedideles sumas 15-30 dienų).

Konsultacijos

CreditStar bendrovės specialistai ne tik teikia paskolas, bet ir padeda iškilus klausimams – siūlo konsultacijas. Konsultacijų metu gali būti pagelbėti jei kyla klausimų dėl paskolos grąžinimo, patiriami finansiniai sunkumai ir nežinoma, kaip juos spręsti. Taip pat specialistai padeda šeimos biudžeto planavimo klausimais, paaiškina Jūsų teises bei įsipareigojimus sudarius paskolos sutartį.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]