Bobutės paskola

Bobutės paskolaLietuviška sava – taip save pristato greitųjų kreditų ir ilgalaikių paskolų bendrovė šmaikščiu pavadinimu „Bobutės paskola“. Ši kreditų bendrovė siūlo gana platų paskolų pasirinkimą ir vis plečia savo veiklą. „Bobutės paskola“ siekia tapti patikimiausiu finansiniu partneriu, užtikrinančiu kokybiškas ir savalaikes paslaugas. Bendrovė taip pat teikia ir paskolas verslui.

Greitieji kreditai

„Bobutės paskola“ suteikiami greitieji kreditai nuo 50 iki 400 eurų gali būti suteikti 10, 20 arba 30 dienų, grąžinami viena įmoka. Sąlygos labai primena tai, ką siūlo bendrovė POPkreditas, nes tai tos pačios įmonių grupės kreditų bendrovės.

Ilgalaikės vartojimo paskolos

Esant poreikiui skolintis ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui siūlomos ilgalaikės paskolos vartojimui. „Bobutės paskola“ leidžia pasiskolinti nuo 50 iki 3000 eurų 2-36 mėn. laikotarpiui pasirinktinai. Palūkanos vidutinės, primena daugelį kitų kreditų bendrovių, svyruoja priklausomai nuo pasiskolintos sumos ir paskolos termino.

Paraiškos pildymas

Užpildyti paraišką dėl paskolos galima:

  • Internetu;
  • Telefonu;
  • Klientų aptarnavimo skyriuje.

Paskolos internetu – paprasčiausias būdas, kadangi nereikia kelti kojos iš namų, viskas atliekama skaičiuoklės pagalba. Pasirinkus norimą sumą ir laikotarpį tereikia spustelėti „Gauti paskolą“. Tuomet reikės užpildyti registracijos formą. Jei esate „Bobutės paskola“ klientas, prisijunkite, jei ne, užsiregistravus būsite paprašyti pervesti 0,01 € dydžio mokestį iš savo asmeninės sąskaitos, kuris padės nustatyti Jūsų tapatybę ir atlikti mokumo vertinimą. Atsakymą dėl paskolos gausite SMS žinute ir el. pašto adresu, kurį nurodėte registracijos metu.

Prašymas dėl paskolos telefonu gali būti priimamas skambučiu arba SMS žinute. Pildant prašymą SMS žinute reikės išsiųsti specialų kodą, tačiau tai tinka tik tiems, kurie jau yra užsiregistravę ir pervedę 1 cento dydžio mokestį.

Nelinkusiems naudotis internetu siūloma užpildyti paraišką klientų aptarnavimo skyriuje. Atvykite į Ulonų g. 5, Vilniuje esantį skyrių ir paraišką galėsite užpildyti kartu su darbuotojo pagalba. Nepamirškite pasiimti savo tapatybę įrodančio dokumento ir banko sąskaitos numerio.

Paskolos grąžinimas

Grąžinti paskolą galite pervesdami pinigus į „Bobutės paskola“ banko sąskaitą Swedbank, SEB, DNB, Danske ar Šiaulių banke. Taip pat įmokos priimamos Lietuvos pašte, Perlo terminaluose, Maxima kasose. Pastariesiems dviems metodams reikia atsispausdinti mokėjimo kvitą, kuris bus nuskaitomas kasoje ar terminale.

Jei nežinote, kiek reikia sumokėti, informaciją galite gauti SMS žinute. Išsiųskite SMS žinute su tekstu „SKOLA Jūsų asmens kodas” telefono numeriu 1398. Žinutės kaina 0,29 €.

Akcijos kodas

Jei skolinatės pirmą kartą, įvedę akcijos kodą „FREE” galėsite 100 € paskolą 2 mėnesiams gauti visiškai nemokamai! O jei įvesite akcijos kodą „50vasara” 600 € paskolą 24 mėnesiams gausite su 50 proc. nuolaida.

Be viso to, laiku grąžinus paskolą Jūsų laukia dovanos!

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]