Bigbank

Bigbank logotipasBigbank (išvertus Didelis bankas) – banko statusą turinti kredito bendrovė. Bankas įsteigtas Estijoje, tačiau savo veiklą vykdo net keliose Europos šalyse, tarp kurių Estija, Latvija, Lietuva, Suomija, Ispanija, Švedija, Vokietija, Austrija bei Olandija. Ne vienerius metus rinkoje esanti bendrovė yra patikima, pelniusi pripažinimą. Šiuo metu Bigbank suteikia įvairaus pobūdžio paskolas:

  • Vartojimo paskolos
  • Refinansavimas
  • Automobilių lizingas
  • Paskolos su NT įkeitimu

Vartojimo paskolos

Vartojimo paskolos arba vartojimo kreditai bendrovėje Bigbank suteikiami nuo 300 iki 10000 eurų 12-60 mėn. laikotarpiui. Naujiems klientams siūloma palūkanų norma yra 20-25 %, o tai vartojimo kreditų rinkoje gana nedaug, tuo tarpu lojalūs klientai gali tikėtis ir 18-23 % palūkanų normos. Tačiau kaip ir daugumoje paskolų bendrovių, prie šio mokesčio dar tenka priskaičiuoti ir sutarties sudarymo mokestį, administravimo mokestį (mokamas kas mėnesį). Išskirtinė Bigbank savybė – vertinamos pajamos ne tik iš darbovietės, kurioje dirbama pagal darbo sutartį, bet ir uždarbis iš individualios veiklos, neįgalumo, senatvės pensijos, ūkininkų, valstybės tarnautojų pajamos.

Paskolos suteikiamos tik asmenims nuo 22 metų, kurių grynosios mėnesio pajamos (į rankas) yra ne mažiau kaip 230 eurų. Jei pajamos mažesnės galima kreiptis dėl paskolos kartu su bendraskoliu.

Refinansavimas

Bankas Bigbank siūlo refinansavimo paslaugą skolinantis nuo 300 iki 10000 eurų. Siūloma palūkanų norma nuo 18 iki 25 procentų, atsižvelgiant į paskolos sumą, terminą, Jūsų mokumą ir kitus dalykus. Refinansavimas suteikia galimybę apjungti iki 5 kreditorių, padidinti turimos paskolos sumą, o nesant pakankamos pajamos refinansuotis kartu su bendraskoliu arba įkeičiant Jums priklausantį nekilnojamą turtą.

Kaip ir vartojimo kreditai, paskolų refinansavimas suteikiamas asmenims nuo 22 metų, gaunantiems daugiau nei 230 € per mėnesį.

Automobilių lizingas

Bigbank suteikia galimybę įsigyti naują ar naudotą automobilį išsimokėtinai. Automobilių lizingas gali būti suteikiamas finansuoti net iki 100 proc. automobilio vertės, o sprendimas priimamas per 24 valandas. Svarbu žinoti, jog renkantis automobilio lizingą iš Bigbank nebūtinas automobilio įkeitimas, nereikia mokėti pradinio įnašo, o metinė palūkanų norma vos nuo 11 iki 15 proc. Susumavus visus mokesčius, kurie yra taikomi, lizingu perkamas automobilis Jums pabrangs apie 20-25 proc.

Paskola su NT įkeitimu

Ieškantiems ilgalaikių paskolų ar pritrūkus daugiau pinigų gali būti pravarti paskola su NT įkeitimu. Bigbank tokiomis sąlygomis siūlo pasiskolinti nuo 10000 iki 145000 eurų. Paskolą galėsite grąžinti per 15 metų, o palūkanos labai neturėtų išgąsdinti – nuo 9 proc. per metus. Rinktis paskolą, užtikrinant nekilnojamo turto įkeitimu verta norint refinansuoti didesnę paskolą palankesnėmis sąlygomis, siekiant įsigyti nekilnojamą turtą Lietuvoje, tačiau turint darbą užsienyje ar kitose panašiose situacijose. Preliminariam sprendimui nereikalingas turto vertinimas (tai padeda sutaupyti, jei paskola nebūtų išduota), o sprendimas priimamas vos per 24 valandas.

Paraiškos pildymas

Užpildyti paraišką paskolai gauti galima internetu, telefonu, „PayPost“ skyriuose ar Bigbank partnerių prekybos vietose. Paraiškos iki 2000 eurų yra svarstomos nedelsiant, vos per keletą minučių, o dėl didesnių sumų atsakymai pateikiami per 24 valandas. Gavus teigiamą atsakymą sutartis galima pasirašyti „PayPost“ skyriuose,  partnerių prekybos vietose arba pristatant tiesiai Jums į namus. Pasirašius sutartį pinigai tą pačią dieną pervedami į Jūsų banko sąskaitą.

Paskolos suteikiamos:

  • Asmenims nuo 22 metų;
  • Atsižvelgiant į mokumą (kredito istoriją);
  • Atsižvelgiant į darbo užmokestį;
  • Atsižvelgiant į darbo patirtį.

Nedirbantiems, jaunesniems nei 22 metų ar turintiems blogą kredito istoriją Bigbank paskolų nesuteikia.

Paskolos grąžinimas

Paskolos įmokas galima grąžinti kas mėnesį pervedant į Bigbank sąskaitą. Sukaupus daugiau pinigų galimas dalinis ar pilnas paskolos grąžinimas iš anksto. Tereikia susisiekti su banku ir iki nustatyto laiko grąžinti paskolą.

Pildyti paraišką

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Komentarai uždrausti.